Böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al bulmacada nedir?

Böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al“ sorusuna cevap olarak “KORTİZOL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al ne, sözlük böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al, böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al nedir, böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al açıklaması, böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al, böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al ne demek, bulmaca soruları böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al, bulmaca böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al, bulmaca çözümü böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al, sözlükte böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al, bulmaca sözlüğü 'böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al', bulmacada böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al, böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile al tanımı