Böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması bulmacada nedir?

Böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması“ sorusuna cevap olarak “ADRENALEKTOMİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması ne demek, bulmaca çözümü böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması, sözlükte böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması, bulmaca böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması, bulmaca soruları böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması, bulmacada böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması, bulmaca sözlüğü 'böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması', böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması açıklaması, sözlükte böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması ne, böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması, sözlük böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması, böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması tanımı, böbrek üstü bezlerinden birisinin veya her ikisinin cerrahi müdahele ile alınması nedir