Böbrek Üstü Bezinin Birinin Veya Her İkisinin Anormal Büyümesi bulmacada nedir?

Böbrek Üstü Bezinin Birinin Veya Her İkisinin Anormal Büyümesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Böbrek Üstü Bezinin Birinin Veya Her İkisinin Anormal Büyümesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Böbrek Üstü Bezinin Birinin Veya Her İkisinin Anormal Büyümesi“ sorusuna cevap olarak “ADRENOMEGALİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi, böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi tanımı, böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi açıklaması, bulmaca çözümü böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi, böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi ne demek, sözlük böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi, böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi, bulmaca böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi, bulmacada böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi, böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi nedir, sözlükte böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi, bulmaca sözlüğü 'böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi', sözlükte böbrek üstü bezinin birinin veya her i̇kisinin anormal büyümesi ne