Azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz bulmacada nedir?

Azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz“ sorusuna cevap olarak “AMONYAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz', sözlük azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz, bulmacada azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz, azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz ne demek, sözlükte azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz, azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz tanımı, azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz açıklaması, bulmaca çözümü azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz, sözlükte azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz ne, azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz, bulmaca azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz, azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz nedir, bulmaca soruları azot ve hidrojenden oluşan renksiz ve kötü kokulu bir gaz