Azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz bulmacada nedir?

Azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz“ sorusuna cevap olarak “AMONYAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz, bulmaca sözlüğü 'azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz', bulmaca azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz, bulmaca çözümü azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz, azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz nedir, sözlükte azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz ne, azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz açıklaması, sözlük azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz, azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz ne demek, azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz tanımı, bulmacada azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz, azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz, sözlükte azot ve hidrojen birleşimi olan keskin kokulu bir gaz