Azeri ve Türkmen halk şiirinde mâni türü bulmacada nedir?

Azeri ve Türkmen halk şiirinde mâni türü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Azeri ve Türkmen halk şiirinde mâni türü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Azeri ve Türkmen halk şiirinde mâni türü“ sorusuna cevap olarak “BAYATI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlükte azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü, bulmaca çözümü azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü, azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü nedir, azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü, bulmaca soruları azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü, bulmaca azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü, azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü ne demek, azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü açıklaması, bulmacada azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü, azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü tanımı, sözlükte azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü ne, sözlük azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü, bulmaca sözlüğü 'azeri ve türkmen halk şiirinde mâni türü'