Az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı bulmacada nedir?

Az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı“ sorusuna cevap olarak “TAVUKKARASI”, “TURFA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı tanımı, az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı', bulmaca az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı, bulmaca çözümü az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı, az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı nedir, bulmacada az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı, bulmaca soruları az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı, az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı ne demek, sözlükte az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı, sözlük az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı, az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı, sözlükte az aydınlık yerlerde görememe biçiminde beliren göz hastalığı ne