Az Gelişmiş Ülkelerde Sıklıkla Görülen Bakterilerin Yol Açtığı Bir Hastalık bulmacada nedir?

Az Gelişmiş Ülkelerde Sıklıkla Görülen Bakterilerin Yol Açtığı Bir Hastalık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Az Gelişmiş Ülkelerde Sıklıkla Görülen Bakterilerin Yol Açtığı Bir Hastalık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Az Gelişmiş Ülkelerde Sıklıkla Görülen Bakterilerin Yol Açtığı Bir Hastalık“ sorusuna cevap olarak “DONOVANOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık', sözlükte az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık ne, az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık, bulmaca soruları az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık, sözlük az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık, bulmaca çözümü az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık, sözlükte az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık, az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık açıklaması, az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık nedir, bulmaca az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık, az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık ne demek, az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık tanımı, bulmacada az gelişmiş ülkelerde sıklıkla görülen bakterilerin yol açtığı bir hastalık