Az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt bulmacada nedir?

Az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt“ sorusuna cevap olarak “BAYIR”, “TURBA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt açıklaması, az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt nedir, sözlükte az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt, az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt, az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt ne demek, bulmacada az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt, sözlük az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt, bulmaca çözümü az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt, az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt tanımı, sözlükte az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt ne, bulmaca az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt, bulmaca soruları az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt, bulmaca sözlüğü 'az çok kömürleşmiş bitkilerden olan bir yakıt'