Ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek bulmacada nedir?

Ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek“ sorusuna cevap olarak “AK”, “TİRMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek, bulmaca sözlüğü 'ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek', ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek tanımı, ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek nedir, ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek, sözlük ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek, bulmaca soruları ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek, ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek ne demek, sözlükte ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek, bulmacada ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek, sözlükte ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek ne, bulmaca çözümü ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek, ayran ve mısır unundan yapılan muhallebi kıvamında bir yemek açıklaması