Aynı doğrultuda bulunma durumu bulmacada nedir?

Aynı doğrultuda bulunma durumu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aynı doğrultuda bulunma durumu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aynı doğrultuda bulunma durumu“ sorusuna cevap olarak “HİZA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

aynı doğrultuda bulunma durumu, aynı doğrultuda bulunma durumu tanımı, bulmacada aynı doğrultuda bulunma durumu, sözlük aynı doğrultuda bulunma durumu, sözlükte aynı doğrultuda bulunma durumu ne, bulmaca sözlüğü 'aynı doğrultuda bulunma durumu', bulmaca çözümü aynı doğrultuda bulunma durumu, bulmaca aynı doğrultuda bulunma durumu, aynı doğrultuda bulunma durumu açıklaması, aynı doğrultuda bulunma durumu nedir, sözlükte aynı doğrultuda bulunma durumu, aynı doğrultuda bulunma durumu ne demek, bulmaca soruları aynı doğrultuda bulunma durumu