Aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti bulmacada nedir?

Aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti“ sorusuna cevap olarak “HETEROJEN”, “KOHEZYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmaca aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti, aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti açıklaması, sözlükte aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti, bulmaca soruları aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti, bulmaca çözümü aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti, aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti ne demek, aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti, sözlük aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti, bulmaca sözlüğü 'aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti', sözlükte aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti ne, aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti nedir, aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti tanımı, bulmacada aynı cins moleküller arasındaki çekim kuvveti