Aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi bulmacada nedir?

Aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi“ sorusuna cevap olarak “KESTANE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi', aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi ne demek, aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi nedir, sözlükte aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi ne, sözlükte aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi, aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi tanımı, aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi açıklaması, aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi, sözlük aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi, bulmaca çözümü aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi, bulmacada aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi, bulmaca aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi, bulmaca soruları aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi