Aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç bulmacada nedir?

Aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “KOKARAĞAÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

sözlükte aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç ne, bulmaca çözümü aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç, bulmaca soruları aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç, bulmacada aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç, aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç açıklaması, bulmaca sözlüğü 'aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç', aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç ne demek, aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç nedir, sözlük aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç, aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç tanımı, sözlükte aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç, bulmaca aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç, aylandız da denilen ve gölge ağacı olarak dikilen kötü kokulu bir ağaç