Ayakkabının Taban Köselesinde Açılan Yarık bulmacada nedir?

Ayakkabının Taban Köselesinde Açılan Yarık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayakkabının Taban Köselesinde Açılan Yarık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayakkabının Taban Köselesinde Açılan Yarık“ sorusuna cevap olarak “HARAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

ayakkabının taban köselesinde açılan yarık açıklaması, sözlük ayakkabının taban köselesinde açılan yarık, ayakkabının taban köselesinde açılan yarık tanımı, bulmaca çözümü ayakkabının taban köselesinde açılan yarık, ayakkabının taban köselesinde açılan yarık, ayakkabının taban köselesinde açılan yarık ne demek, ayakkabının taban köselesinde açılan yarık nedir, bulmacada ayakkabının taban köselesinde açılan yarık, bulmaca ayakkabının taban köselesinde açılan yarık, bulmaca soruları ayakkabının taban köselesinde açılan yarık, bulmaca sözlüğü 'ayakkabının taban köselesinde açılan yarık', sözlükte ayakkabının taban köselesinde açılan yarık ne, sözlükte ayakkabının taban köselesinde açılan yarık