Ayak Parmaklarının Eğrilmesi bulmacada nedir?

Ayak Parmaklarının Eğrilmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayak Parmaklarının Eğrilmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayak Parmaklarının Eğrilmesi“ sorusuna cevap olarak “KLİNODAKTİLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmacada ayak parmaklarının eğrilmesi, ayak parmaklarının eğrilmesi tanımı, ayak parmaklarının eğrilmesi, bulmaca sözlüğü 'ayak parmaklarının eğrilmesi', sözlükte ayak parmaklarının eğrilmesi ne, bulmaca çözümü ayak parmaklarının eğrilmesi, sözlük ayak parmaklarının eğrilmesi, sözlükte ayak parmaklarının eğrilmesi, bulmaca ayak parmaklarının eğrilmesi, ayak parmaklarının eğrilmesi nedir, bulmaca soruları ayak parmaklarının eğrilmesi, ayak parmaklarının eğrilmesi ne demek, ayak parmaklarının eğrilmesi açıklaması