Ayağına Pranga Vurulmuş Kimse bulmacada nedir?

Ayağına Pranga Vurulmuş Kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayağına Pranga Vurulmuş Kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayağına Pranga Vurulmuş Kimse“ sorusuna cevap olarak “PAYZEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı29

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ayağına pranga vurulmuş kimse, sözlükte ayağına pranga vurulmuş kimse ne, bulmaca çözümü ayağına pranga vurulmuş kimse, ayağına pranga vurulmuş kimse nedir, ayağına pranga vurulmuş kimse, ayağına pranga vurulmuş kimse tanımı, ayağına pranga vurulmuş kimse ne demek, bulmaca soruları ayağına pranga vurulmuş kimse, sözlük ayağına pranga vurulmuş kimse, bulmaca sözlüğü 'ayağına pranga vurulmuş kimse', bulmaca ayağına pranga vurulmuş kimse, bulmacada ayağına pranga vurulmuş kimse, ayağına pranga vurulmuş kimse açıklaması