Ayının Burnuna Takılan Demir Halka bulmacada nedir?

Ayının Burnuna Takılan Demir Halka“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayının Burnuna Takılan Demir Halka” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayının Burnuna Takılan Demir Halka“ sorusuna cevap olarak “HIRIZMA”, “MANGURİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

ayının burnuna takılan demir halka açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ayının burnuna takılan demir halka', bulmaca soruları ayının burnuna takılan demir halka, ayının burnuna takılan demir halka nedir, bulmaca ayının burnuna takılan demir halka, sözlük ayının burnuna takılan demir halka, ayının burnuna takılan demir halka, sözlükte ayının burnuna takılan demir halka, ayının burnuna takılan demir halka tanımı, bulmacada ayının burnuna takılan demir halka, ayının burnuna takılan demir halka ne demek, bulmaca çözümü ayının burnuna takılan demir halka, sözlükte ayının burnuna takılan demir halka ne