Ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası bulmacada nedir?

Ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 7 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası“ sorusuna cevap olarak “AGIL”, “AGİLA”, “AYEVİ”, “AYLA”, “HALE”, “KERAM”, “TÜLİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası tanımı, bulmacada ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası, bulmaca çözümü ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası, ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası, sözlük ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası, bulmaca soruları ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası, ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası ne demek, ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası', sözlükte ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası ne, sözlükte ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası, ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası nedir, bulmaca ayın bazı yıldızları etrafında görülen işın halkası