Ayın Dolunay Halinde Olmaya Başlaması bulmacada nedir?

Ayın Dolunay Halinde Olmaya Başlaması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayın Dolunay Halinde Olmaya Başlaması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayın Dolunay Halinde Olmaya Başlaması“ sorusuna cevap olarak “AÇILAY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ayın dolunay halinde olmaya başlaması, ayın dolunay halinde olmaya başlaması tanımı, ayın dolunay halinde olmaya başlaması nedir, bulmaca sözlüğü 'ayın dolunay halinde olmaya başlaması', ayın dolunay halinde olmaya başlaması ne demek, ayın dolunay halinde olmaya başlaması, bulmaca çözümü ayın dolunay halinde olmaya başlaması, bulmaca soruları ayın dolunay halinde olmaya başlaması, sözlükte ayın dolunay halinde olmaya başlaması, bulmacada ayın dolunay halinde olmaya başlaması, sözlük ayın dolunay halinde olmaya başlaması, sözlükte ayın dolunay halinde olmaya başlaması ne, ayın dolunay halinde olmaya başlaması açıklaması