Ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre bulmacada nedir?

Ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre“ sorusuna cevap olarak “DÖRDÜN”, “ÖRDÜN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre, bulmaca sözlüğü 'ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre', sözlükte ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre, bulmaca ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre, bulmacada ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre, ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre açıklaması, ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre ne demek, ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre tanımı, ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre nedir, sözlükte ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre ne, ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre, bulmaca çözümü ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre, sözlük ay ya da benzeri gökcisimleri tekerlerinin yarısının aydınlık olduğu evre