Avusturyalı kompozitör Alman Berg’in tanınmış bir operası bulmacada nedir?

Avusturyalı kompozitör Alman Berg’in tanınmış bir operası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avusturyalı kompozitör Alman Berg’in tanınmış bir operası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avusturyalı kompozitör Alman Berg’in tanınmış bir operası“ sorusuna cevap olarak “WOZZECK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası tanımı, sözlük avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası, bulmaca soruları avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası, bulmaca avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası, sözlükte avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası, avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası ne demek, bulmacada avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası, avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası, sözlükte avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası ne, avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası nedir, bulmaca çözümü avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası, avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası açıklaması, bulmaca sözlüğü 'avusturyalı kompozitör alman berg’in tanınmış bir operası'