Avusturya’ya ve halkına verilen ad bulmacada nedir?

Avusturya’ya ve halkına verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avusturya’ya ve halkına verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avusturya’ya ve halkına verilen ad“ sorusuna cevap olarak “NEMÇE”, “NEMSE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü avusturya’ya ve halkına verilen ad, bulmaca sözlüğü 'avusturya’ya ve halkına verilen ad', sözlük avusturya’ya ve halkına verilen ad, avusturya’ya ve halkına verilen ad ne demek, bulmaca avusturya’ya ve halkına verilen ad, bulmaca soruları avusturya’ya ve halkına verilen ad, avusturya’ya ve halkına verilen ad tanımı, avusturya’ya ve halkına verilen ad açıklaması, avusturya’ya ve halkına verilen ad nedir, sözlükte avusturya’ya ve halkına verilen ad ne, sözlükte avusturya’ya ve halkına verilen ad, bulmacada avusturya’ya ve halkına verilen ad, avusturya’ya ve halkına verilen ad