Avurdu Şişirip Parmakla Vurarak Ses Çıkarmak bulmacada nedir?

Avurdu Şişirip Parmakla Vurarak Ses Çıkarmak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avurdu Şişirip Parmakla Vurarak Ses Çıkarmak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avurdu Şişirip Parmakla Vurarak Ses Çıkarmak“ sorusuna cevap olarak “ABUK”, “APUK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak, avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak tanımı, sözlük avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak, sözlükte avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak, avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak nedir, bulmaca soruları avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak, sözlükte avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak ne, avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak, bulmaca çözümü avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak, avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak ne demek, bulmacada avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak, avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak açıklaması, bulmaca sözlüğü 'avurdu şişirip parmakla vurarak ses çıkarmak'