Avucun Alabildiği Kadar Orakla Biçilen Ot bulmacada nedir?

Avucun Alabildiği Kadar Orakla Biçilen Ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avucun Alabildiği Kadar Orakla Biçilen Ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avucun Alabildiği Kadar Orakla Biçilen Ot“ sorusuna cevap olarak “ŞARAVLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot tanımı, bulmaca çözümü avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot, bulmaca soruları avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot, bulmaca sözlüğü 'avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot', avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot, bulmacada avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot, sözlükte avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot, avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot ne demek, avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot nedir, sözlükte avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot ne, sözlük avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot, avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot açıklaması, bulmaca avucun alabildiği kadar orakla biçilen ot