Avrupa Serbest Ticaret Birliği bulmacada nedir?

Avrupa Serbest Ticaret Birliği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avrupa Serbest Ticaret Birliği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avrupa Serbest Ticaret Birliği“ sorusuna cevap olarak “AI”, “EFTA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

sözlükte avrupa serbest ticaret birliği, sözlükte avrupa serbest ticaret birliği ne, sözlük avrupa serbest ticaret birliği, avrupa serbest ticaret birliği ne demek, bulmaca avrupa serbest ticaret birliği, avrupa serbest ticaret birliği nedir, avrupa serbest ticaret birliği, bulmacada avrupa serbest ticaret birliği, bulmaca soruları avrupa serbest ticaret birliği, bulmaca çözümü avrupa serbest ticaret birliği, avrupa serbest ticaret birliği tanımı, avrupa serbest ticaret birliği açıklaması, bulmaca sözlüğü 'avrupa serbest ticaret birliği'