Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası bulmacada nedir?

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası“ sorusuna cevap olarak “EBRD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

sözlükte avrupa i̇mar ve kalkınma bankası, bulmaca çözümü avrupa i̇mar ve kalkınma bankası, bulmaca avrupa i̇mar ve kalkınma bankası, avrupa i̇mar ve kalkınma bankası tanımı, bulmacada avrupa i̇mar ve kalkınma bankası, bulmaca sözlüğü 'avrupa i̇mar ve kalkınma bankası', avrupa i̇mar ve kalkınma bankası nedir, sözlük avrupa i̇mar ve kalkınma bankası, avrupa i̇mar ve kalkınma bankası açıklaması, sözlükte avrupa i̇mar ve kalkınma bankası ne, bulmaca soruları avrupa i̇mar ve kalkınma bankası, avrupa i̇mar ve kalkınma bankası ne demek, avrupa i̇mar ve kalkınma bankası