Avesta'nın Eski Çağlardaki 21 Bölümünden Biri bulmacada nedir?

Avesta'nın Eski Çağlardaki 21 Bölümünden Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avesta'nın Eski Çağlardaki 21 Bölümünden Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avesta'nın Eski Çağlardaki 21 Bölümünden Biri“ sorusuna cevap olarak “NASK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri ne demek, bulmaca sözlüğü 'avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri', sözlükte avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri, avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri açıklaması, bulmaca soruları avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri, bulmacada avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri, avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri, avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri nedir, bulmaca çözümü avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri, sözlük avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri, avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri tanımı, sözlükte avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri ne, bulmaca avestanın eski çağlardaki 21 bölümünden biri