Avesta'nın Ciltlerinden Biri bulmacada nedir?

Avesta'nın Ciltlerinden Biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avesta'nın Ciltlerinden Biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avesta'nın Ciltlerinden Biri“ sorusuna cevap olarak “VİSPERAD”, “YASNA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmacada avestanın ciltlerinden biri, bulmaca sözlüğü 'avestanın ciltlerinden biri', sözlükte avestanın ciltlerinden biri, avestanın ciltlerinden biri ne demek, sözlükte avestanın ciltlerinden biri ne, avestanın ciltlerinden biri açıklaması, avestanın ciltlerinden biri, avestanın ciltlerinden biri nedir, sözlük avestanın ciltlerinden biri, bulmaca soruları avestanın ciltlerinden biri, bulmaca avestanın ciltlerinden biri, avestanın ciltlerinden biri tanımı, bulmaca çözümü avestanın ciltlerinden biri