Ava alıştırılamayan bir tür doğan bulmacada nedir?

Ava alıştırılamayan bir tür doğan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ava alıştırılamayan bir tür doğan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ava alıştırılamayan bir tür doğan“ sorusuna cevap olarak “AVİL”, “ÇAVLI”, “ESPERİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ava alıştırılamayan bir tür doğan', bulmaca soruları ava alıştırılamayan bir tür doğan, bulmaca çözümü ava alıştırılamayan bir tür doğan, sözlükte ava alıştırılamayan bir tür doğan, bulmaca ava alıştırılamayan bir tür doğan, bulmacada ava alıştırılamayan bir tür doğan, sözlük ava alıştırılamayan bir tür doğan, ava alıştırılamayan bir tür doğan ne demek, ava alıştırılamayan bir tür doğan tanımı, sözlükte ava alıştırılamayan bir tür doğan ne, ava alıştırılamayan bir tür doğan, ava alıştırılamayan bir tür doğan nedir, ava alıştırılamayan bir tür doğan açıklaması