Avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi bulmacada nedir?

Avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi“ sorusuna cevap olarak “ADAKARASI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı76

Anahtar Kelimeler:

bulmacada avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi, avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi nedir, avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi ne demek, avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi açıklaması, avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi, bulmaca sözlüğü 'avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi', sözlükte avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi, sözlük avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi, sözlükte avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi ne, avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi tanımı, bulmaca soruları avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi, bulmaca çözümü avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi, bulmaca avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi