Atol” da denen bitkinin uzanmış sapı bulmacada nedir?

Atol” da denen bitkinin uzanmış sapı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atol” da denen bitkinin uzanmış sapı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atol” da denen bitkinin uzanmış sapı“ sorusuna cevap olarak “GIMI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

atol” da denen bitkinin uzanmış sapı, bulmaca atol” da denen bitkinin uzanmış sapı, atol” da denen bitkinin uzanmış sapı tanımı, bulmaca çözümü atol” da denen bitkinin uzanmış sapı, atol” da denen bitkinin uzanmış sapı nedir, bulmaca soruları atol” da denen bitkinin uzanmış sapı, atol” da denen bitkinin uzanmış sapı açıklaması, sözlükte atol” da denen bitkinin uzanmış sapı, sözlük atol” da denen bitkinin uzanmış sapı, atol” da denen bitkinin uzanmış sapı ne demek, sözlükte atol” da denen bitkinin uzanmış sapı ne, bulmaca sözlüğü 'atol” da denen bitkinin uzanmış sapı', bulmacada atol” da denen bitkinin uzanmış sapı