Atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı bulmacada nedir?

Atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı“ sorusuna cevap olarak “TROPOSFER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

sözlükte atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı ne, sözlük atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, bulmaca sözlüğü 'atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı', atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı ne demek, bulmaca soruları atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı tanımı, bulmaca atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, bulmaca çözümü atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, sözlükte atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı nedir, atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı açıklaması, bulmacada atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı