Atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı bulmacada nedir?

Atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı“ sorusuna cevap olarak “TROPOSFER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı', atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı tanımı, atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı ne demek, sözlükte atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, bulmacada atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı nedir, bulmaca çözümü atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı açıklaması, sözlük atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, bulmaca soruları atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, bulmaca atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı, sözlükte atmosferin 11 km kalınlığında olan ilk katmanı ne