Atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu bulmacada nedir?

Atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu“ sorusuna cevap olarak “GAZYUVARI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu, sözlükte atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu, sözlükte atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu ne, bulmacada atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu, atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu, atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu tanımı, bulmaca çözümü atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu, atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu açıklaması, bulmaca soruları atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu, bulmaca sözlüğü 'atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu', atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu ne demek, bulmaca atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu, atmosferde bir alçak basınç alanı çevresinde hızla dönen rüzgârların oluştu nedir