Ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır bulmacada nedir?

Ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır“ sorusuna cevap olarak “UTME” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır nedir, ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır tanımı, ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır açıklaması, bulmacada ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır, bulmaca çözümü ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır, sözlükte ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır, sözlük ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır, bulmaca ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır, bulmaca sözlüğü 'ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır', sözlükte ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır ne, ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır ne demek, ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır, bulmaca soruları ateşte kızartılmış taze buğday veya mısır