Ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek bulmacada nedir?

Ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek“ sorusuna cevap olarak “SEMENDER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek ne demek, ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek, sözlük ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek, sözlükte ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek ne, bulmaca çözümü ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek, ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek açıklaması, bulmacada ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek, bulmaca soruları ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek, bulmaca ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek, sözlükte ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek, ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek tanımı, ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek nedir, bulmaca sözlüğü 'ateşte közlendikten sonra dövülen patlıcanla yapılan bir yemek'