Ateş anlamına gelen Sanskritçe sözcük bulmacada nedir?

Ateş anlamına gelen Sanskritçe sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ateş anlamına gelen Sanskritçe sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ateş anlamına gelen Sanskritçe sözcük“ sorusuna cevap olarak “AGNİ”, “ARUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

sözlükte ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük ne, bulmaca çözümü ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük, bulmaca soruları ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük, ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük açıklaması, ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük tanımı, sözlükte ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük, bulmaca sözlüğü 'ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük', ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük ne demek, ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük, bulmaca ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük, bulmacada ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük, ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük nedir, sözlük ateş anlamına gelen sanskritçe sözcük