Atavra Veda'yı Tamamlayan Hindu Tıp Bilimi bulmacada nedir?

Atavra Veda'yı Tamamlayan Hindu Tıp Bilimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atavra Veda'yı Tamamlayan Hindu Tıp Bilimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atavra Veda'yı Tamamlayan Hindu Tıp Bilimi“ sorusuna cevap olarak “AYURVEDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

sözlük atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi, bulmaca atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi, bulmaca sözlüğü 'atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi', atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi ne demek, atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi, atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi nedir, bulmaca soruları atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi, bulmacada atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi, atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi tanımı, sözlükte atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi ne, bulmaca çözümü atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi, atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi açıklaması, sözlükte atavra vedayı tamamlayan hindu tıp bilimi