Atatürk Çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis NEVİT bulmacada nedir?

Atatürk Çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis NEVİT“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atatürk Çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis NEVİT” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atatürk Çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis NEVİT“ sorusuna cevap olarak “KODALLI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı81

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t, atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t ne demek, bulmacada atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t, sözlükte atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t ne, bulmaca sözlüğü 'atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t', bulmaca atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t, atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t, atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t açıklaması, sözlükte atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t, sözlük atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t, atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t tanımı, atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t nedir, bulmaca çözümü atatürk çiçeği de denilen ve yeşil yaprakları sonbaharda kızaran süs bitkis nevi̇t