Atasözlerini inceleyen bilim dalı bulmacada nedir?

Atasözlerini inceleyen bilim dalı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atasözlerini inceleyen bilim dalı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atasözlerini inceleyen bilim dalı“ sorusuna cevap olarak “DARBI”, “PAREMİYOLOJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

atasözlerini inceleyen bilim dalı açıklaması, atasözlerini inceleyen bilim dalı nedir, bulmaca çözümü atasözlerini inceleyen bilim dalı, atasözlerini inceleyen bilim dalı tanımı, bulmaca soruları atasözlerini inceleyen bilim dalı, bulmaca sözlüğü 'atasözlerini inceleyen bilim dalı', atasözlerini inceleyen bilim dalı, bulmaca atasözlerini inceleyen bilim dalı, sözlükte atasözlerini inceleyen bilim dalı ne, atasözlerini inceleyen bilim dalı ne demek, sözlükte atasözlerini inceleyen bilim dalı, bulmacada atasözlerini inceleyen bilim dalı, sözlük atasözlerini inceleyen bilim dalı