Atın Karnını Özengiyle Kanatıp Yara Yapma bulmacada nedir?

Atın Karnını Özengiyle Kanatıp Yara Yapma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atın Karnını Özengiyle Kanatıp Yara Yapma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atın Karnını Özengiyle Kanatıp Yara Yapma“ sorusuna cevap olarak “AÇMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma nedir, sözlük atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma, sözlükte atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma, bulmaca atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma, atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma, atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma açıklaması, bulmaca soruları atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma, bulmacada atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma, atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma tanımı, bulmaca sözlüğü 'atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma', bulmaca çözümü atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma, atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma ne demek, sözlükte atın karnını özengiyle kanatıp yara yapma ne