Asya'nın Tropik Bölgelerinde Yetişen Çok Yıllık Bir Bitki bulmacada nedir?

Asya'nın Tropik Bölgelerinde Yetişen Çok Yıllık Bir Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asya'nın Tropik Bölgelerinde Yetişen Çok Yıllık Bir Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asya'nın Tropik Bölgelerinde Yetişen Çok Yıllık Bir Bitki“ sorusuna cevap olarak “HAVLICAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki tanımı, asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki ne demek, asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki nedir, bulmaca soruları asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki, sözlük asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki, bulmaca asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki, asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki açıklaması, bulmacada asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki, sözlükte asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki ne, sözlükte asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki, asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki, bulmaca sözlüğü 'asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki', bulmaca çözümü asyanın tropik bölgelerinde yetişen çok yıllık bir bitki