Asya’daki en uzun ırmaklardan biri bulmacada nedir?

Asya’daki en uzun ırmaklardan biri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asya’daki en uzun ırmaklardan biri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asya’daki en uzun ırmaklardan biri“ sorusuna cevap olarak “YENİSEY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

asya’daki en uzun ırmaklardan biri açıklaması, asya’daki en uzun ırmaklardan biri nedir, bulmaca asya’daki en uzun ırmaklardan biri, sözlükte asya’daki en uzun ırmaklardan biri, bulmaca çözümü asya’daki en uzun ırmaklardan biri, asya’daki en uzun ırmaklardan biri ne demek, bulmacada asya’daki en uzun ırmaklardan biri, bulmaca sözlüğü 'asya’daki en uzun ırmaklardan biri', asya’daki en uzun ırmaklardan biri tanımı, bulmaca soruları asya’daki en uzun ırmaklardan biri, asya’daki en uzun ırmaklardan biri, sözlük asya’daki en uzun ırmaklardan biri, sözlükte asya’daki en uzun ırmaklardan biri ne