Asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad bulmacada nedir?

Asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad“ sorusuna cevap olarak “KARUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad, asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad, bulmaca sözlüğü 'asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad', bulmacada asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad, asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad tanımı, sözlükte asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad, asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad açıklaması, sözlük asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad, bulmaca soruları asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad, bulmaca asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad, asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad nedir, asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad ne demek, sözlükte asurlular tarafından kurulan ticaret kolonilerine verilen ad ne