Asmanın yada bostanın verdiği sürgün bulmacada nedir?

Asmanın yada bostanın verdiği sürgün“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asmanın yada bostanın verdiği sürgün” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asmanın yada bostanın verdiği sürgün“ sorusuna cevap olarak “URK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlük asmanın yada bostanın verdiği sürgün, asmanın yada bostanın verdiği sürgün nedir, asmanın yada bostanın verdiği sürgün açıklaması, asmanın yada bostanın verdiği sürgün tanımı, asmanın yada bostanın verdiği sürgün, bulmaca çözümü asmanın yada bostanın verdiği sürgün, bulmacada asmanın yada bostanın verdiği sürgün, bulmaca sözlüğü 'asmanın yada bostanın verdiği sürgün', bulmaca asmanın yada bostanın verdiği sürgün, sözlükte asmanın yada bostanın verdiği sürgün ne, bulmaca soruları asmanın yada bostanın verdiği sürgün, asmanın yada bostanın verdiği sürgün ne demek, sözlükte asmanın yada bostanın verdiği sürgün