Asmanın ya da bostanın verdiği filiz bulmacada nedir?

Asmanın ya da bostanın verdiği filiz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asmanın ya da bostanın verdiği filiz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asmanın ya da bostanın verdiği filiz“ sorusuna cevap olarak “URK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

asmanın ya da bostanın verdiği filiz ne demek, bulmaca sözlüğü 'asmanın ya da bostanın verdiği filiz', sözlükte asmanın ya da bostanın verdiği filiz ne, asmanın ya da bostanın verdiği filiz açıklaması, asmanın ya da bostanın verdiği filiz tanımı, asmanın ya da bostanın verdiği filiz nedir, bulmacada asmanın ya da bostanın verdiği filiz, sözlük asmanın ya da bostanın verdiği filiz, sözlükte asmanın ya da bostanın verdiği filiz, bulmaca soruları asmanın ya da bostanın verdiği filiz, asmanın ya da bostanın verdiği filiz, bulmaca çözümü asmanın ya da bostanın verdiği filiz, bulmaca asmanın ya da bostanın verdiği filiz