Asma dalını bağlamaya yarayan ip bulmacada nedir?

Asma dalını bağlamaya yarayan ip“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asma dalını bağlamaya yarayan ip” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asma dalını bağlamaya yarayan ip“ sorusuna cevap olarak “BAĞLIK”, “TEY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

asma dalını bağlamaya yarayan ip açıklaması, asma dalını bağlamaya yarayan ip ne demek, sözlük asma dalını bağlamaya yarayan ip, bulmaca asma dalını bağlamaya yarayan ip, sözlükte asma dalını bağlamaya yarayan ip, asma dalını bağlamaya yarayan ip, sözlükte asma dalını bağlamaya yarayan ip ne, asma dalını bağlamaya yarayan ip nedir, asma dalını bağlamaya yarayan ip tanımı, bulmacada asma dalını bağlamaya yarayan ip, bulmaca çözümü asma dalını bağlamaya yarayan ip, bulmaca soruları asma dalını bağlamaya yarayan ip, bulmaca sözlüğü 'asma dalını bağlamaya yarayan ip'