Askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan bulmacada nedir?

Askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan“ sorusuna cevap olarak “MUİNLİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan, bulmacada askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan, bulmaca soruları askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan, sözlük askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan, askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan ne demek, bulmaca çözümü askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan, sözlükte askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan ne, askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan nedir, askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan tanımı, sözlükte askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan, bulmaca askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan, askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan açıklaması, bulmaca sözlüğü 'askere alındığında ailesine bakacak kimsesi olan'