Aruz vezninde bir birim bulmacada nedir?

Aruz vezninde bir birim“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 12 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aruz vezninde bir birim” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aruz vezninde bir birim“ sorusuna cevap olarak “HAFİF”, “HEZEC”, “KTAZABMUNSARİHMUZARİMÜTEDARİKMÜTEKARİBHEZECHAFİFMUCTASSERİTAVİLVEFİR”, “MUCTAS”, “MUKTAZAB”, “MUNSARİH”, “MUZARİ”, “MÜTEDARİK”, “MÜTEKARİB”, “SERİ”, “TAVİL”, “VEFİR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı12
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı23

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü aruz vezninde bir birim, aruz vezninde bir birim, aruz vezninde bir birim nedir, bulmacada aruz vezninde bir birim, sözlük aruz vezninde bir birim, bulmaca soruları aruz vezninde bir birim, sözlükte aruz vezninde bir birim, sözlükte aruz vezninde bir birim ne, bulmaca aruz vezninde bir birim, aruz vezninde bir birim ne demek, aruz vezninde bir birim tanımı, bulmaca sözlüğü 'aruz vezninde bir birim', aruz vezninde bir birim açıklaması