Artvin yöresine özgü bir halk oyunu bulmacada nedir?

Artvin yöresine özgü bir halk oyunu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Artvin yöresine özgü bir halk oyunu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Artvin yöresine özgü bir halk oyunu“ sorusuna cevap olarak “KOBAK”, “SARIÇİÇEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

artvin yöresine özgü bir halk oyunu açıklaması, bulmacada artvin yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca çözümü artvin yöresine özgü bir halk oyunu, bulmaca sözlüğü 'artvin yöresine özgü bir halk oyunu', bulmaca soruları artvin yöresine özgü bir halk oyunu, artvin yöresine özgü bir halk oyunu tanımı, sözlük artvin yöresine özgü bir halk oyunu, sözlükte artvin yöresine özgü bir halk oyunu, artvin yöresine özgü bir halk oyunu nedir, artvin yöresine özgü bir halk oyunu, sözlükte artvin yöresine özgü bir halk oyunu ne, bulmaca artvin yöresine özgü bir halk oyunu, artvin yöresine özgü bir halk oyunu ne demek